RN73R2ATTD3442D25
Mfr.Part #
RN73R2ATTD3442D25
Description
RES 34.4K OHM 0.5% 1/8W 0805
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
0.125W, 1/8W
Resistance :
34.4 kOhms
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Tolerance :
±0.5%